Rodiče

Aktuality

Schůzka rodičů budoucích prvňáčků

Ve středu 17. 6. od 15:30 hod na ZŠ 28. října.

Dozvíte se rozdělení dětí do tříd, organizaci školního roku 2020-21. Po celou dobu se vám budou věnovat „vaše“ třídní učitelky.

 

Schůzka rodičů žáků budoucích šestých tříd

Ve čtvrtek 18. 6. od 15:30 hod na ZŠ 28. října.

Dozvíte se rozdělení dětí do tříd, organizaci školního roku 2020-21. Představí se vám učitelé českého jazyka, matematiky, anglického jazyka. Po celou dobu se vám budou věnovat „vaši“ třídní učitelé.

 

Vážení rodiče a žáci druhého stupně,

předešlé informace o režimu docházky žáků druhého stupně možná nebyly některými zcela pochopeny, a znamenají  ve výsledku následující:

  • škola je pro běžnou výuku žáků druhého stupně (6. až 9. třída) od pondělí 8. června stále uzavřena (kvůli bezpečnostním, organizačním a prostorovým možnostem školy)
  • probíhat budou pouze konzultace žáků s učiteli po objednání dle rozpisu konzultačních hodin, některé žáky pozvou přímo třídní učitelé
  • v rámci socializace se budou konat pro žáky ze všech tříd výlety, exkurze, o termínu a náplni bude informovat třídní učitel

                                                                                  Mgr. Jaromír Frič, ředitel školy

 

Vážení rodiče a žáci,

vzhledem k současné situaci a k prostorovým možnostem školy jsme rozhodli o následujícím schématu docházky žáků druhého stupně od 8. června 2020 do konce školního roku:

  • Individuální a skupinové konzultace s vyučujícími dle přiloženého harmonogramu
  • Společné socializační aktivity – výlety do okolí, geologické exkurze, setkávání ve škole…

O termínech a o dalších akcích či podrobnostech bude informovat třídní učitel žáka a rodiče přes Komens.

Při prvním vstupu předloží žák čestné prohlášení podepsané od rodičů (viz příloha), odevzdá ho v ředitelně. Stejně tak může poslat podepsané čestné prohlášení předem na mail:

 reditel@2zs-turnov.cz nebo skola@2zs-tunov.cz

Klasifikační porada bude v pondělí 22. června, do pátku 19. června potřebujeme uzavřít klasifikaci. Žáci, kteří nemají dost podkladů, budou osloveni třídními učiteli. V případě neklasifikace bude žák pozván k přezkoušení do konce srpna 2020.

Vysvědčení za tento školní rok bude předáno žákům do 30. 6. 2020.

Žáci devátých tříd odevzdají během června všechny učebnice. Ostatní žáci druhého stupně tak učiní až v září 2020.

Všichni žáci si musí do konce června vyklidit šatní skříňky.

Případné dotazy Vám rádi zodpovíme.

telefon: 481 311 640
elektronicky:  
skola@2zs-turnov.cz

Informace ze školy

Vážení rodiče a žáci, v poslední době dostávám spoustu mailů a podnětů. Píšete, někteří chválíte, ale spíše si stěžujete. Že žáci jsou zavaleni spoustou úkolů, že

Číst dále »

Školní psycholog

Milí žáci, vážení rodiče a kolegové, ocitli jsme se v krátké době v úplně nové situaci. Na mnoho z nás se valí velké množství úkolů,

Číst dále »