Jak vypadá škola v noci, kdy tu nezvoní? Překonám strach a projdu školním sklepem při svíčkách? Ohluchne třídní učitelka nebo ztratí hlas, když to pořádně rozjedeme? Dá se vůbec na pár hodin usnout, když Karel mluví ze spaní?

Na tyto a podobné otázky se snažila najít odpověď třída 6. C, která ve škole poslední listopadový pátek přespala. Po společné přípravě večeře jsme si zahráli pár her, prošli se setmělou školou a ustlali si na žíněnkách ve třídě.

Zbytek akce shrnula Anna Marie Živná takto: „Ráno jsme se probudili a šli jsme do kuchyňky a dali jsme si snídani a uklízeli jsme a šli jsme domů a měla jsem pocit, že to bylo super.“

 

                Jitka Roškotová, třídní učitelka

Druhý zářijový týden se žáci 6.C odjeli zharmonizovat, zadaptovat a celkově stmelit do areálu Čížovka u Drhlen. Navzdory strašidelné předpovědi počasí většinou svítilo sluníčko a vše probíhalo více než hladce. Hráli jsme hry, venku i uvnitř, soutěžili jsme v družstvech, měřili jsme svůj postřeh a paměť i jednotlivě. Stihli jsme také  vycházku do okolí a návštěvu psycholožek z PPP. Za tři dny jsme se poznali víc a lépe než za měsíc ve škole, naučili jsme se táhnout za jeden provaz, prostě fungovat jako třída. Ať nám to vydrží až do devítky.

 třídní učitelka Jitka Roškotová

Stonožky, pocho...
Stonožky, pochodem vchod! Stonožky, pochodem vchod!
Ne, určitě C je...
Ne, určitě C je správně! Ne, určitě C je správně!
Co nejvýš!
Co nejvýš! Co nejvýš!
Kuli kuli…
Kuli kuli… Kuli kuli…
Tak zase někdy ...
Tak zase někdy AHOJ! Tak zase někdy AHOJ!

feed-image RSS kanál