Polovina školního roku je za námi, děti čekají příští týden jarní prázdniny, teď všichni žijí olympiádou v Koreji. A my bychom se chtěly podělit i o radost, kterou nám udělali naši žáci naší školy na okresním kole olympiád v cizím jazyce.

V okresním kole Olympiády v anglickém jazyce zvítězila v kategorii starších žáků (9. tříd) Natálie Donecová,  v kategorii mladších žáků (7. tříd) v Aj také zvítězila Viktorie Drbohlavová. Stejně skvěle si vedli i němčináři – Tereza Houšková vyhrála v Okresním kole v německém jazyce starší kategorii, Kája Srnová vyhrála mladší kategorii a Tereza Havlásková přidala ještě druhé místo. Všem ještě jednou blahopřejeme a doufáme, že nadšení pro cizí jazyk je bude provázet i nadále.

                                                                    Pavla Mlejnková a Michaela Vlčková, učitelky ZŠ 28. října

banner120x90 1 Logo VCT2 logo ev2 1 Logolink2 jsns logo1